Studia z fizjoterapii II stopnia kończyła na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Początkowo
pracowała w pediatrii z dziećmi w spektrum autyzmu wykorzystując techniki terapii psychosomatycznej oraz integracji sensorycznej, w celu poprawy funkcjonowania w sferze emocjonalnej i motorycznej.
Z czasem zaczęła zagłębiać temat psychosomatyki, co doprowadziło ją do pracy głównie z dorosłymi.
Specjalizuje się w pracy z dorosłymi obciążonymi psychosomatycznie, również bólowo.
Równoważy rozchwiane układy, uwalnia od bólu i napięć, uspokaja przebodźcowane głowy, centralizuje, relaksuje oraz uziemia.
Techniki, z których korzystam to przede wszystkim:
- Elementy terapii czaszkowo-krzyżowej
- Akupunktura dystalna metodą dra Tana
- Techniki osteopatyczne w zaburzeniach psychosomatycznych
Wiedzę zdobywałam m.in.:
- Cranial Connective Luc van Eupen
- Terapia Czaszkowo krzyżowa w ujęciu biodynamicznym I-IV
- Osteopatyczne podejście do zaburzeń psychosomatycznych I,II, III i IV (pro)
- Akupunktura dystalna met dra Tana I-II